Seria C9000

ppjpg [1600x480]

 

NOWOCZESNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ KLASY PREMIUM.

Seria kombajnów C9000 jest ucieleśnieniem wielu lat doświadczeń w wytwarzaniu kombajnów oraz niezmiennego zaangażowania w rozwój nowych technologii, procesów i maszyn, które charakteryzuje markę DEUTZ-FAHR. Na Serię C9000 składają się cztery modele: C9205 TS, C9205 TS B, C9206 TS oraz C9206 TS B. Maszyny te łączą nadzwyczajną wydajność ze szczególną wszechstronnością (zwłaszcza w pracach na dużych areałach), eleganckim wzornictwem i wyjątkową funkcjonalnością. Modele Serii C9000 wyróżnia ekonomia eksploatacji, zredukowane koszty eksploatacji oraz prosta obsługa.

11png [500x500]

 

22jpg [796x490]

HEDERY O SZEROKOŚCI DO 9 METRÓW.

Listwy tnące o wysokiej wydajności (szerokości cięcia od 4,20 m do 9,00 m) posiadają monolityczną, zwartą konstrukcję, która zapewnia doskonałe rozmieszczenie masy, stabilność oraz dużą wytrzymałość, jak też niezawodną wydajność (niezależnie od szerokości cięcia).
Podajnik ślimakowy o dużej średnicy jest wyposażony w szerokie spirale i palce podające ułożone spiralnie na całej środkowej części podajnika w celu zapewnienia stałego podawania i transportu masy.

NOWY PRZENOŚNIK POCHYŁY EXTRA FEEDING.

Przenośnik pochyły posiada łańcuchy i listwy zamontowane na rolkach. Mocna konstrukcja przenośnika pozwala na prac ę kombajnu z szerokimi hederami. Napęd z podwójnym pasem klinowym (opcjonalnie do zbioru kukurydzy dostępny jest pas klinowy potrójny) zapewnia dużą wydajność przy zredukowanym hałasie i wibracjach. Pierwszy krok do uzyskania doskonałych wyników w trakcie żniw.

 

33jpg [796x490]

 

44jpg [796x490]

NOWOCZESNY SYSTEM OMŁOTU.

Inżynierowie marki DEUTZ-FAHR opracowali najnowocześniejszy system omłotu stosowany w kombajnach Serii C9000. Ten wytrzymały, niezawodny i wysokowydajny układ delikatnie oddziela ziarna, gwarantując najwyższą jakość zbieranego plonu. Układ osiąga wysoką skuteczność separacji ziarna już pomiędzy bębnem młócącym a klepiskiem, ograniczając obciążenie robocze wytrząsaczy słomy, zwiększając wydajność i umożliwiając delikatniejszą obróbkę słomy. Kombajny DEUTZ-FAHR to optymalna wydajność oraz skuteczność działania przy dużej dbałości o plon i słomę.

WYDAJNY WENTYLATOR TURBINOWY, SYSTEM DGR.

Kombajny DEUTZ-FAHR oferują najlepsze parametry w zakresie separacji i czyszczenia. Duża długość i powierzchnia całkowita wytrząsaczy gwarantuje najlepsze parametry pracy kombajnu. Konstrukcja klawiszy pozwala na zbiór plonów o dużej wilgotności. Innowacyjna konstrukcja układu czyszczenia ziarna pozwala na dokładne czyszczenie plonu bez zbędnych strat ziarna.

 

55jpg [796x490]

 

66jpg [796x490]

DUŻY ZBIORNIK ZIARNA, SZYBKI WYŁADUNEK.

Zbiornik ziarna modeli Serii C9000 oferuje pojemność 9500 litrów i może zostać opróżniony z nadzwyczajnie dużą szybkością. Mocny silnik pozwala na rozładowanie zbiornika kombajnu podczas pracy, bez zatrzymywania, dzięki czemu utrzymana jest pełna wydajność pracy. Poziom napełnienia zbiornika można obserwować przez okno kabiny, natomiast jakość młócenia może zostać sprawdzona przez zewnętrzną klapę próbkowania ziarna. Kontrolka oraz  sygnał ostrzegawczy uruchamiany przez dwa czujniki w zbiorniku informują kierowcę o napełnieniu zbiornika i konieczności opróżnienia go.

WYDAJNA SIECZKARNIA I ROZRZUTNIK PLEW.

Wysokowydajna sieczkarnia kombajnów DEUTZ-FAHR gwarantuje dobre przygotowanie pola do kolejnych prac.Duża szerokość robocza sieczkarni umożliwia prace kombajnu z hederami o dużej szerokości roboczej. Praca sieczkarni sterowana jest bezpośrednio z kabiny, napęd uruchamiany jest przed włączeniem napędu bębna co zapobiega przeciążeniu systemu młócącego. Łatwy dostęp do noży redukuje czas prowadzenia czynności obsługowych.

 

77jpg [796x490]

 

 

88jpg [796x490]

EKONOMICZNY SILNIK, DWU-STRONNIE WYPROWADZONY NAPĘD.

Silnik kombajnu zbożowego musi być nie tylko wystarczająco mocny, aby zapewnić zdolność operacyjną oraz osiągi, ale musi także sprostać działaniu dodatkowych i opcjonalnych narzędzi takich jak rozdrabniacz słomy, przystawka do kukurydzy, kosiarka itp.
Ponadto powinien wytwarzać taki zapas momentu obrotowego, który jest wystarczający do zapewnienia maksymalnej zdolności operacyjnej także w najtrudniejszych warunkach eksploatacji bez wpływu na prędkość zespołów młócących.
Nowe modele z gamy C9000 uzyskują niezrównane osiągi przy maksymalnym poszanowaniu środowiska.
Silnik Mercedes-Benz OM936 o poj. 7,7 l rozwija moc do 363 KM (395 KM z Overboost).

PERFEKCYJNY KOMFORT I ERGONOMIA.

Po zajęciu miejsca w kabinie COMMANDER CAB V, operator ma do dyspozycji ergonomiczne stanowisko pracy z doskonałą widocznością na cała szerokość hedera. Estetyczne wykończenie wnętrza sprawia, że wygląd kabiny nie traci w oczach użytkowników po latach eksploatacji. Atermiczne szyby, osłony przeciwsłoneczne, dach nowej konstrukcji gwarantują komfort i wygodę operatora.

 

99jpg [796x490]

 

Broszura

bbpng [300x422]

 Przejdź do strony producenta

 

 

Seria C9000

Savona Sp. z o.o.

Rudnik Szlachecki 59

23-212 Wilkołaz

Kontakt

Tel.: 081 821 57 03

Fax: 081 723 53 55

Specjalista ds. Sprzedaży

Paweł Frant

Tel.: 606 429 772

pawel.frant@savona.net.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Arkadiusz Mazur

Tel.: 604 797 389

arkadiusz.mazur@savona.net.pl

Specjalista ds. części zamiennych

Grzegorz Wiewiórka

Tel.: 728 808 354

serwis.maszyn@savona.net.pl

Wróć do góry

Savona Sp. z o. o.

Realizacja: IDcom.pl